Hledáme posilu do týmu

Ekonom*ka / účetní / ropozčtář*ka

Termín pro podání přihlášky: 6/12/2023

Muzeum umění a designu Benešov hledá do svého týmu posilu na pozici ekonom*ka / účetní / rozpočtář*ka, a to na HPP s nástupem k 1. 2. 2024. Kdo se k nám připojí a bude mít klíčovou úlohu v provozně-ekonomickém oddělení MUD*?

Hledáme zkušeného kolegu*gyni, který*á se bez problémů orientuje v problematice hospodaření a účtování příspěvkových organizací. Součástí pracovní agendy je také zpracování mezd, daní, sociálního a zdravotního pojištění, tvorba rozpočtu organizace, sledování cashflow, bankovních a účetních transakcí. Výhodou jsou zkušenosti s administrací účelově určených prostředků a vyúčtování dotací.

Více

Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou s místem výkonu práce v Benešově. Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová tabulka č. 1): 10. platová třída (základní tarif od 23 390 Kč až 34 370 Kč dle dosažené kvalifikace a praxe) + osobní ohodnocení.

Nabízíme zázemí příspěvkové organizace, pružnou pracovní dobu, možnost home office, 5 týdnů dovolené/3 dny sick days, samozřejmostí je odborné vzdělávání.

Přihlášky prosím zasílejte elektronicky ředitelce MUD* na e-mail: francova@mudbenesov.cz, a to do 6/12/2023. Vybraní uchazeči*ky budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v týdnu od 11/12/2023. Děkujeme.

Více informací ZDE

760-side.webp

Jaké mají platy pracovníci muzea?

Tabulka platových tarifů (od září 2022)

Zaměstnanci Muzea umění a designu Benešov, příspěvkové organizace jsou odměňováni podle Platové tabulky č. 1 (viz stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů, která je definována v Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.). Pro informaci ZDE