V rámci cyklu Divadlo v MUD se v prosinci můžete těšit na Ljubu Krbovou

8/12/2022

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 vám v rámci nového cyklu Divadlo v MUD nabídneme silné monodrama španělského dramatika Carlose Be s názvem Margaritě… V hlavní a jediné roli se v Šímově síni představí Ljuba Krbová.

Vstupenky je možné zakoupit na recepci MUD nebo přes GoOut

575-more-1.webp
575-side.webp

VŠECHNY BÁJEČNÉ VĚCI

22/10/2022

Divadlo v MUD*

Dojemná, vtipná interaktivní inscenace pro jednoho herce a publikum o hledání důvodů proč žít. Chlapec má za 80 minut jeden jediný úkol – přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet… V režii Tomáše Staňka v hlavní roli exceluje Daniel Krejčík.

Vstupenky za 350 Kč lze zakoupit na osobně na recepci MUD, anebo on-line přes GoOut.

Kapacita sálu omezena: 60 míst.

561-more-1.webp 561-more-2.webp 561-more-3.webp
561-side.webp

Macbeth / William Shakespeare

16/7/2022

MUD dvorek (v případě nepříznivého počasí v Šímově síni)

V rámci nové tematické řady Divadlo v MUD* začneme během léta zlehka těžkou váhou, a to v sobotu 16. července ve 20:30 Macbethem od Williama Shakespeara.

VSTUPENKY ZDE

536-more-1.webp
Více

Do našeho muzea jsme pozvali nezávislou uměleckou skupinu OLDstars z. s., sdružující studenty vysokých uměleckých škol. V polovině července náš „open-air“ dvorek MUD* doslova a do písmene ožije. „Mít vše – je nemít nic, když nemáme to bezpečně!" Skotská hra o touze a moci tentokrát v minišatech, neprůstřelných vestách a se skleničkou sektu v ruce. V minulosti, současnosti a budoucnosti zároveň. Shakespeare jako generační divadlo sbalené na cesty.

V inscenaci se používá kouřostroj a střelné zbraně.

Hrají:
Prokop Košař/Sebastian Vopěnka, Dorotka Tučková, Anna Mercedes Čtvrtníčková, Vilma Vojtíšková, Anna Maria Jarkovská, Theresia Anna Hakenová, Matěj Zahajský, Lukáš Cenker a Jiří Dejl

536-side.webp

Zápas v divadelní improvizaci - Improliga poprvé v Benešově

13/4/2022

VSTUPENKY ZDE

Chcete se opravdu pořádně zasmát? Chcete zažít skutečné napětí? Přijďte na improzápas polodomácího KOPRu a hostů. Dva týmy, rozhodčí, kterému neunikne žádný faul, a naprosto žádný scénář. Hrát se totiž bude na témata od vás, od diváků. Co z toho vzejde? Zápas na život a na smrt o, jehož výsledku rozhodnete vy, diváci!

Více

Vstupné: 100 Kč, vstupenky zakoupíte na pokladně MUD nebo portále goout.cz.

517-side.webp

Slam poetry

12/2/2022

→ VSTUPENKY SI REZERVUJTE ZDE←

Přijďte na směs stand up humoru, filosofie, performativy, emocí, ale především poezie. Kořeny slam poetry sahají do USA, odkud se postupem času rozšířila do celého světa. Jeden po druhém budou mistři slova bojovat o vítězství v nervy drásajícím klání. Nechte se rozesmát, uhranout, rozplakat či dojmout, nebo přijďte vystupující vypískat.
Vítěz může být jen jeden. A rozhodne o něm porota složená z Vás, diváků!

Vystoupí: Anatol Svahilec, Honza Dibitanzl, Thea, Sudet
Vstupné: 100 Kč, vstupenky zakoupíte na pokladně MUD nebo portále goout.cz ZDE

501-side.webp